застосунок «Вивчаю – не чекаю»

26 вересня, громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю». Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Урядовий портал.

“Вивчаю – не чекаю” – безкоштовний навчальний мобільний застосунок, який допоможе українським учням 1-4 класів вивчати математику за українською навчальною програмою у будь-якій точці світу.

Через війну багато українських школярів мають обмежений доступ до освітніх програм України, або втратили його зовсім. Створення застосунку – це доступне технологічне рішення, яке зможуть використовувати вчителя, батьки школярів, та самі діти самостійно.

Застосунок дозволить дітям залишатися в українському освітньому контексті у будь-якій точці світу. Для розробки уроків у застосунку було запрошено  кращих вчителів України.

Розробники та замовники застосунку стверджують, що ключова перевага «Вивчаю – не чекаю» – його універсальність. Застосунок підходить для навчання як офлайн у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу. Його також можна використовувати для домашнього навчання. Вчителі можуть використовувати його у різний спосіб – для роботи у класі, домашніх завдань, тестів.

У застосунку дитина вчиться, переглядаючи освітні відеоуроки, а також граючи у навчальні інтерактивні мініігри, які допомагають закріпити матеріал.

Застосунок для вивчення математики доступний для завантаження на iOS та Android. До речі, до кінця року повинен з’явитися  додаток для вивчення української мови.

«Вивчаю – не чекаю» розроблено на основі методології партнерів – War Child Holland, які спеціалізуються на створенні освітніх продуктів для дітей у країнах, де відбуваються війни або збройні конфлікти. Свій застосунок Can’t Wait to Learn, у якому реалізовано цю методологію, організація використовує вже 10 років у тих країнах світу, які страждають від війни, зокрема у Лівані, Йорданії та Судані.

Більше інформації про застосунок, а також відповіді на поширені запитання можна знайти на сайті за посиланням.