Таке рішення було прийнято у результаті зборів батьків, педагогічних працівників та представників місцевої влади Павлівської громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Павлівську сільську раду.

Головне питання, задля якого були організовані збори, полягало у тому, чи слід віддавати дітей старшої школи на очне навчання.  Тому що одна частина батьків вважали, що діти не повинні відвідувати навчальний заклад, спираючись на причини небезпеки сьогоднішнього дня, а інша навпаки, була «за» навчання дітей у шкільних стінах.

Обговорення питання було дуже емоційне. Тому найкращим рішенням було показати всім присутнім саме укриття та його стан.

Після закінчення дискусій батьками були написані відповідні заяви, які були проаналізовані спеціалістами. Результат –  учнів старших класів перевели на змішану форму навчання. Тобто діти будуть навчатись як онлайн, так і офлайн.

Слід зазначити, першими на денну форму навчання у Павлівській громаді вийшли учні початкових класів. З дітьми був проведений інструктаж та пояснення правил поведінки під час небезпеки. Зафіксовано, що під час повітряної тривоги всі діти початкових класів прибувають до укриття майже за дві хвилини.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану важливо забезпечити продовження здобуття освіти дітьми за місцем їх постійного чи тимчасового перебування.

Наостанок додамо, що наступним до відкриття буде готуватись Долинівський НВК.