медіасвіт

У Кілійському закладі загальної середньої освіти № 3 у 2022-2023 навчальному році для учнів 7-11 класів розпочинає свою роботу гурток «Школа журналістики та медіаграмотності «МЕДІАСВІТ». Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Кілійську громаду.

«Журналістика як соціально значуща сфера діяльності приваблює можливістю доносити до людей правду, примножувати у світі добро, боротися за справедливість.

Навчання медіаграмотності сприяє розвитку особистості учня та учениці, а саме:

  • розвитку їхніх комунікативних здібностей;
  • формуванню критичного мислення в процесі роботи з інформаційними джерелами;
  • навчанню сприймання інформації;
  • оцінюванню якості інформації; підвищенню загальнокультурного рівня особистості.

Заняття у гуртку «Школа журналістики та медіаграмотності «МЕДІАСВІТ»» допоможе підвищенню інтелектуальних і творчих здібностей вихованців, розвитку критичного мислення, соціальної компетентності, становленню особистості, опановуванню навичками генерувати ідеї, виявляти та презентувати актуальні матеріали про події. Вихованці гуртка зможуть заявити про себе, реалізувати свої креативні ідеї, поділитися своїми думками», – зазначають організатори гуртка.

Записатися до Школи журналістики та медіаграмотності можна у шкільній бібліотеці, або зателефонувати керівнику гуртка за мобільним номером +38(097)-445-23-90 (Майя Валеріївна).