діти отруїлися чадним газом

Сьогодні зранку до Служби порятунку надійшло повідомлення, що в дитяче відділення Білгород-Дністровської міської лікарні, в стані середньої тяжкості з отруєнням чадним газом, госпіталізовано двоє дітей: дівчинку 2007 року народження та хлопчика 2017 року народження. Подія трапилась у селі Випасне Білгород-Дністровського району. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

Попередня причина отруєння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі (тріщини).

Цього ж дня надійшло повідомлення про те, що у селі Великий Дальник Одеського району чадним газом отруїлось троє дітей. Два хлопчики 2011 та 2016 року народження та дівчинка 2016 року народження госпіталізовані у дитяче відділення Одеської дитячої лікарні у стані середньої тяжкості. Попередня причина отруєння – використання газового пальника для опалення приміщення.

Шановні громадяни! Закликаємо вас суворо дотримуватись правил користування газом та пічним опаленням. Найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами — вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки!