росіянин Сафяни

Щойно чужинець з’явився в Саф’янівській громаді, місцеві жителі сповістили про нього охоронцям правопорядку. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльський прикордонний загін.

Поліція разом з прикордонниками відреагували на виклик та перевірили підозрілого гостя, який виявився громадянином російської федерації.

59-річний чоловік – житель білгородської області, в’їхав в Україну ще на початку січня 2019 року. Це при тому, що за законом йому дозволено знаходитися на території України не більш ніж 90 днів.

Відносно росіянина склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її санкція тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також адміністративні матеріали були складені відносно місцевого громадянина, який надав житло нелегалу та не зареєстрував його. Це правопорушення передбачене статтею 205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП і карається штрафом від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справ будуть передані на розгляд до Ізмаїльського районного відділу Державної міграційної служби.