Слідчими Управління СБУ в Одеській області за процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури медпрацівнику одного із закладів охорони здоров’я на Одещині  повідомлено про підозру у державній зраді. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що чоловік з липня цього року добровільно погодився співпрацювати з представником спецслужби держави-окупанта на шкоду територіальній цілісності та недоторканності України.

Він особисто спостерігав за переміщенням військової техніки Збройних сил України територією Одещини та вишукував місця дислокації українських захисників.

Конкретизовані дані про місця перебування особового складу підрозділів ЗСУ, об’єктів військової інфраструктури з розташуванням будівель та географічними координатами передавав представникам російської спецслужби за допомогою одного з месенджерів.

Під час затримання у зловмисника виявлено та вилучено мобільний телефон, який використовувався у протиправній діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, триває.

Судом підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.