телеграм-канали

Під час моніторингу Інтернет-мережі правоохоронці Одеської області виявили проросійський Телеграм-канал, у якому розміщувалися наслідки обстрілів дронів-камікадзе. Відео з’явилося на ресурсі через кілька хвилин після влучання. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

Адміністратори цього та інших  ресурсів створювали контент, який дискредитує військовослужбовців Збройних сил України, виправдовує воєнну агресію рф та її дії на території України.

Співробітники управління стратегічних розслідувань у місті Одеса Нацполіції та обласного управління СБУ оперативно встановили адміністраторів мережі проросійських каналів.

За результатами обшуку за місцями їхнього мешкання вилучено комп’ютерну техніку, формений одяг окупаційної армії та речі з ворожою та забороненою символікою.

Під час огляду техніки були встановлені особи, які за певну винагороду надавали візуальне підтвердження наслідків ворожих ударів.

Після проведення ряду необхідних процесуальних заходів буде надана правова оцінка діям викритих осіб.

Правоохоронці звертаються в черговій раз до громадян з проханням не поширювати фото або відео місцевості, де був обстріл, оскільки розміщена інформація може бути використана ворогом для подальшого корегування своїх цілей.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.