Водій, хворий на цукровий діабет, зупинився перепочити, відійшов від автомобіля, а повернутися вже не зміг. Його розшукували декілька годин, ще трохи – і чоловік би загинув без необхідної допомоги. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Про зникнення товариша, якого вже самостійно та безрезультатно розшукував не першу годину, повідомив 35-річний житель Кіровоградської області. Одразу на місце події в село Саф’яни Ізмаїльського району миттєво виїхали двоє співробітників відділу кримінальної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції Іван Семковий та Ірина Бєну.

«Ми об’їздили велику територію, спілкувались з громадянами, сподіваючись встановити можливий напрямок руху розшукуваного. Після семигодинних пошуків, на відстані близько 20 кілометрів від автомобіля далекобійника, майже біля Болградського району, в яру знайшли водія. 55-річному чоловіку було зле, він потребував ліків, які залишилися у вантажівці. Громадянину була надана перша домедична допомога. Наразі його життю нічого не загрожує, протиправних дій відносно нього не скоювалося», – розповіли поліцейські.