курсанти

Майже пів тисячі курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ залучатимуться для охорони публічної безпеки та порядку на вулицях населених пунктів Одеської області. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Під керівництвом досвідчених правоохоронців вони закріплюватимуть професійні знання, уміння та навички, здобуті у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, підвищуватимуть рівень безпеки в регіоні в умовах воєнного стану, надаватимуть посильну допомогу громадянам.

Напередодні проходження стажування та практики в територіальних підрозділах поліції регіону з курсантами провели інструктивну нараду.

«Практичний досвід набуття професійних навичок курсантами неоціненний. Нині в рамках підготовки поліцейських його будуть здобувати другі, треті та четверті курси. Ключові питання – підготовка до викликів, які сьогодні є в нашій державі. До спільної мети, до перемоги», – зазначив ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.