Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області минулого тижня постановив вирок стосовно неодноразово раніше судимого місцевого жителя за чергову крадіжку. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Чоловік, починаючи з 2005 року, шість разів поставав перед судом, отримуючи покарання за вчинення майнових злочинів та один раз – за наркозлочин. Востаннє предметом його “кримінального інтересу” стала туалетна вода для чоловіків «Antonio Banderas Blue Seduction» вартістю 763,33 грн.

Зловмисник викрав предмет парфумерії з торговельного приміщення магазину «EVA №461», розташованого по проспекту Миру в м. Ізмаїл. З полиці торговельної вітрини він таємно викрав товар та виніс його з крамниці повз каси.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним в інкримінованому злочині, просив суд призначити йому мінімально можливе покарання оскільки, на його завірення, переоцінив свою поведінку, хворіє на тяжку хворобу, має батьків, що не можуть самостійно пересуватися.

За крадіжку туалетної води суд призначив правопорушнику покарання у виді позбавлення волі на строк один рік і шість місяців. Але, враховуючи не відбите покарання за попереднім вироком, «досвідченому злочинцю» визначене остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень за цим вироком та за попереднім вироком Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 29.04.2021.

«Відпочивати» ізмаїльському “Антоніо Бандерасу”  найближчим часом два роки шість місяців у в’язниці.