домашнє насильство

Правоохоронці Ізмаїльщини скерували до суду обвинувальні акти відносно правопорушників віком 34-х та 45-ти років за статтею 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Як повідомляють у поліцейському відомстві, молодший за віком громадянин пиячив та ображав 58-річну матір. Протягом останнього року відносно нього поліцейські склали чотири протоколи за вчинення домашнього насильства, що передбачено статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Старший за віком чоловік так само кривдив 41-річну цивільну дружину, з якою виховує трьох спільних дітей. З серпня по жовтень відносно нього поліцейські тричі складали адміністративної матеріали за ст. 173-2 КУпАП.

Обидва домашні дебошири стоять на профілактичному обліку Ізмаїльського районного відділу поліції за категорією «кривдник».

Оскільки чоловіки не схаменулися, за фактом систематичного вчинення ними домашнього насильства правоохоронці розпочали кримінальні провадження, що передбачає стаття 126-1 Кримінального кодексу України, і на підставі зібраних доказів повідомили їх про підозру.

Наразі обвинувальні акти стосовно фігурантів скеровано до суду.

Згідно з діючим законодавством, чоловікам загрожує покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

«Якщо ви потерпаєте від фізичного, психологічного, економічного чи сексуального насильства, не замовчуйте це, а відразу ж звертайтеся по допомогу. Телефонуйте на спецлінію «102» або Урядову «гарячу лінію» за номером 1547, фахівці якої надають психологічну консультацію та підтримку постраждалим», – наголошують поліцейські.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.