За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури спільною слідчою групою детективів НАБУ та слідчих ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області на корупції викрито заступника начальника одного з управлінь Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової (державної) адміністрації. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

За даними слідства, посадовець вимагав від представника підприємства 60 000 доларів США за не перешкоджання в отриманні та надання дозволу на виділення в оренду земельних ділянок у розмірі 4 га та 1 га на узбережжі р. Дунай у м. Рені на Одещині для ведення господарської діяльності.

Правоохоронці затримали посадовця біля приміщення Одеської ОВА одразу після одержання частини неправомірних коштів у розмірі 40 000 доларів США.

Наразі вирішуються питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

За цей злочин Законом передбачено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.