Служба безпеки України наклала арешт на все майно керівника охорони президента-втікача Віктора Януковича вартістю майже 50 млн грн. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на СБУ.

Рішення суду стосується:

▪️ елітного готельного комплексу в Буковелі загальною площею понад 1,2 тис. м2;

▪️ квартири в центральному районі Києва загальною площею понад 200 м2;

▪️ двох паркомісць в столиці;

▪️ 5 земельних ділянок загальною площею понад 1 га, розташованих у столичному регіоні, а також в Ялті та Івано-Франківській області.

Загальна вартість арештованих активів становить майже 50 млн грн.

Наразі перевіряється причетність їхнього власника до фінансування російських окупаційних угруповань у війні проти України.

Крім того, під час обшуків у столичній квартирі фігуранта виявлено 13 одиниць зброї, у тому числі колекційної, понад 5,6 тис. набоїв, а також мобільні телефони, комп’ютери, документи та чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває слідство для з’ясування всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.