енергопостачання

Станом на вечір ситуація з енергопостачанням Ізмаїльського району залишається складною, проте наші енергетики докладають максимум зусиль, щоб повернути світло в кожну оселю. Про це повідомив голова Ізмаїльської РДА Радіон Абашев, передає Бессарабія.UA.

Наразі енергопостачання відновлено для лікарень, котельних, насосних станцій. Ведеться робота по відновленню енергопостачання до лікарні міста Вилкове.

Система облаштування електричних мереж така, що немає можливості під’єднати всіх і одразу. Тому наголошую: якщо у сусіда є світло, це не означає, що він чимось кращий, це — особливість електричної мережі.
В першу чергу відновлюється енергопостачання для обʼєктів життєзабезпечення, обʼєктів критичної інфраструктури. Робота по відновленню енергопостачання для побутових клієнтів ведеться.

У кожному населеному пункті Ізмаїльського району працюють стаціонарні та мобільні пункти обігріву. В штатному режимі працюють автозаправні станції (є певні черги), аптеки, магазини — всі, хто обладнаний резервними джерелами живлення. Громадський транспорт працює без змін.

Окремо зазначу, що відновлено електропостачання пунктів пропуску.

В Ізмаїльському районі функціонують Пункти Незламності. Такі місця відкриті по всій Україні, і кожний відвідувач пункту може обігрітися, зарядити свій телефон або портативний зарядний пристрій, отримати гарячий чай або каву. Тут особливо відчувається єдність українського народу, який  спільними зусиллями на різних фронтах кожного дня наближає перемогу над агресором.