Нещодавно захисники, які знаходяться на передовій, звернулись до одного з депутатів Саратської селищної ради з проханням придбати для них генератори, які нині дуже потрібні як у тилу, так і на фронті. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Івана Дудуша.

Розуміючи важливість та актуальність даного питання, депутат звернувся по допомогу до громадської організації «Міжнародні права людини та Державність» (м. Одеса). Її керівник Ернест Свінтковський одразу відгукнувся на прохання допомогти українським захисникам.

Необхідні генератори вже в дорозі: один генератор потужністю у 3,5 кВт відправився до 18 окремого батальйону морської піхоти 35-ї бригади ім. Михайла Остроградського, а інші два з потужністю 3,5 та 2 кВт відповідно – до 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Завдяки небайдужості людей різного статусу, швидкості реагування та спільним зусиллям вдалось вирішити чергове питання з енергонезалежності у бойових підрозділах, в яких зараз несуть службу військові з Саратської громади. Варто пам’ятати, що своєчасна допомога не просто вирішує багато питань на фронті, а й підіймає моральний дух бійців, які знаходяться на передовій.