По всій Україні почали встановлювати “Пункти незламності”. Це місця, де під час можливого блекауту буде світло, тепло, інтернет та мобільний зв’язок. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Володимира Зеленського.

По всій Україні вже облаштовано понад чотири тисячі таких пунктів, а згодом вони будуть у кожному населеному пункті при всіх обласних та районних адміністраціях, школах, будівлях ДСНС тощо.

У «Пунктах незламності» будуть усі базові послуги: електрика, мобільний зв’язок, інтернет, тепло, вода, аптечка.

Вже працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua, – на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні, яка постійно оновлюється.

Щоб дізнатися, де розташований найближчий до вас “Пункт незламності”, треба ввести ваше місто та адресу на мапі. Такі пункти працюватимуть безкоштовно й цілодобово.

На сайті вказано, що такі пункти вміщують від 40 до 500 осіб. Проте зазначається, що перебування передбачається короткострокове, щоб надати можливість усім скористатися такою послугою.

Крім того, на сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека чи магазин.