Під час засідання Болградського районного штабу з питань підготовки до опалювального сезону була розглянута ціла низка тематичних питань – від кількості котелень у громаді до організації та розгортання пунктів обігріву під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську районну державну адміністрацію.

Засідання штабу під керівництвом очільника району Геннадія Бамбури відбулось сьогодні, 5 жовтня. На ньому мали змогу виступити як голови громад Болградського району, так і керівники житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району.

На сьогодні у Болградському районі налічується 239 об’єктів соціальної сфери. Вони опалюються 220 котельнями, а також пічками та електрообігрівачами, з них 172 – твердопаливні. Для об’єктів соціальної сфери, які опалюються твердим паливом необхідно 3479,3 т палива, у т.ч. альтернативного палива (пелети, брикети), у наявності – 2962,4 т, що становить 85%. Потреба у деревному паливі (дрова) складає 2884,3 м3, у наявності – 2076,0 м3, що становить 72%.

Багатоквартирних будинків у районі налічується 137 (в Арцизі, Болграді та смт Тарутине). Усі багатоквартирні будинки підготовлено до опалювального сезону.

Водопровідно-каналізаційне господарство району також повністю готове до опалювального сезону.

Крім того, сьогодні у районі загальна протяжність доріг загального користування державного та місцевого значення становить приблизно 955 км. Для забезпечення безперебійного руху автотранспорту у зимовий період міськими, сільськими та селищними радами району підготовлено 90% власної спецтехніки (загальна кількість 29 одиниць), заготовлено 765 тонн посипного матеріалу та реагентів (70%) з 1097 тонн запланованих.

На випадок несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період у Болградському районі передбачено 52 стаціонарні пункти обігріву, які зможуть розгорнутися.