Одразу три групи відкрили в одному із дошкільних навчальних закладів у центрі міста. Для дітей та працівників закладу тут підготовлене укриття, де можна перечекати повітряну тривогу. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровську міську раду.

Про наміри міської влади Білгород-Дністровська відкрити додаткові чергові групи у міських садочках, щоб забезпечити відвідування всіх дітей, що потребують дошкільного закладу, вже розповідалось наприкінці минуло місяця.

Відсьогодні, 3 жовтня, відновлено функціонування трьох чергових груп в одному із дошкільних навчальних закладів у центрі міста. Даний заклад працюватиме в очному форматі з дотриманням правил безпеки.

Як прокоментував цю подію міський голова Віталій Граждан, у будівлях дошкільних навчальних закладів, збудованих переважно за радянських часів, зовсім не було запроєктовано укриттів. Тож теперішній владі довелось влаштовувати захисні приміщення у підвалах за вимогами ДСНС.

Наостанок додамо, що найближчим часом планується відновлення роботи ще двох комунальних дошкільних закладів. Наразі там завершуються додаткові ремонти укриттів, адже на першому місці – це безпека дошкільнят.

М. Нікова

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.