Виборці, які потребують тимчасової зміни місця голосування на парламентських виборах, мають зробити це до 15 липня включно. Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук у Facebook.

«Сьогодні розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України. Так само і стартує процес тимчасової зміни місця голосування. Тому кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно», — наголосила вона.

Сліпачук уточнила, що для виборців, виборча адреса яких на тимчасово окупованій території, достатньо лише паспорта з відповідною реєстрацією. Всім іншим громадянам доведеться додати документи, які підтвердять їх перебування в день голосування в тому місці, де вони хочуть проголосувати.

За словами голови ЦВК, більше інформації про те, як змінити місце голосування, виборці можуть дізнатися за посиланням https://www.drv.gov.ua.

Вона також нагадала, що відповідно до пропорційної системи виборці під час голосування отримають два бюлетені — для голосування у загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчих округах. «Тому якщо будете перебувати за межами свого округу, ви зможете проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі», — наголосила Сліпачук.

Як повідомлялося, 24 травня в Україні розпочалася виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів.