Відома блогерка, друг Бессарабского медіа-холдингу, громадська діячка Оксана Левкова протягом останніх декількох місяців популяризує південну частину Одеської області в своїх дописах на сторінці соціальної мережі «Facebook». Завдяки її наполегливості вже чимало людей виявили бажання відвідати цей ще незнайомий для більшості українців край.

И ось приїхали її перші гості, аби ближче познайомитись з нашим краєм. Ольга Дербенцева з Київа, Андрій Мельник з Івано-Франківщини, який вже 14 років працює в Нью-Йорку та кримчанка Ольга Черепенко з сином Кирилом, які нині проживають у Києві. Вони все – різні за фахом та інтересами, але однаково сповнені цікавості до пізнання різних куточків України. Протягом декількох днів їх чекають захоплюючі поїздки до таких населених пунктів як Ізмаїл, Вилкове, Приморське, Татарбунари, Криничне, Болград… На них очікують місцеві музеї, етнографічні обійстя, жіночий монастир, скіфські кургани, виноробня, бринзарня та ще більше цікавого та незвичного як для більшості українців.

Яке враження справила Бессарабія на гостей та що саме найбільш їм запам’яталось – про все це і не тільки в наступній статті. Слідкуйте за новинами сайта.