Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

рушниця

У суді мешканець Ізмаїлу розповів, що був у п’яному угарі — переймався тим, що в країні війна, а у нього хвора дружина та проблеми з дитиною. Він відкрив стрільбу з балкона та влучив у два сусідніх будинки з мисливської рушниці. Всього він вистрілив 14 разів. Чоловік повинен відшкодувати збитки та отримав умовний строк по рішенню Ізмаїльського районного суду.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації стало відомо із судового реєстру.

Інцидент стався у квітні цього року. П’яний чоловік почав стріляти з мисливської рушниці з балкона власної квартири. В один з будинків він вистрілив чотири рази, у другий – десять. Поцілив у два вікна, вуличний ліхтар, балкон – пошкодив обліцовку та шафу, а ще дуже налякав сусідів, адже у країні війна.

У суді стрілок сказав, що жалкує про п’яне хуліганство та розповів, що випив алкоголь через стрес, – він теж наляканий війною, до того ж у його дружини є важке захворювання.

Чоловік народився в Ізмаїлі, у нього є дитина, раніше не був судимим, має документи на мисливську зброю, наразі без роботи. Він отримав півтора року умовного строку.

Ще він повинен заплатити державі понад 6 тисяч гривень за судові експертизи та більш як 2 тисячі за правову допомогу, також він оплатить сусідам ремонт – це 3 тисячі гривень та ще 5 тисяч за моральні страждання.