Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

корм

Декілька днів тому, 18 липня, волонтерська група допомоги тваринам «МІКА» міста Ізмаїл отримала тонни тваринного корму для собак та кішок Одещини. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Як розповіла редакції Бессарабія.UA адміністратор групи «МІКА» Олена Карнішина, їхні чотирилапі підопічні вже неодноразово отримують гуманітарну допомогу з-за кордону. Румунські волонтери – представники некомерційної організації «Save the Dogs and other Animals» декілька разів надсилали корм для бездомних тварин, які перебувають під опікою Ізмаїльських зооволонтерів.

Раніше надходило кілька партій корму: 500 кг, 1,5 тонни та 5 тонн. Цього разу прибуло 20 тонн.

Остання велика партія, до складу якої входить сухий корм для собак та котів, а також паштети для кошенят, розподілено між декількома містами Одещини. Вже відправлено 5 тонн зоозахисникам Вилкове та Кілії для забезпечення їжею безпритульних хвостиків. Решта на даний час розподіляється між Ізмаїлом, Татарбунарами, Арцизом, Болградом та Рені.

Отримавши корм, зооволонтери Одещини мають зробити фото- та відеозвіти, знявши на них чотирилапих підопічних у момент поїдання ними гуманітарного корму. Саме від цього будуть надалі залежати наступні постачання корму від румунських колег.

А поки що собаки та кішки, врятовані українськими небайдужими людськими серцями, насолоджуються смачним кормом, який на безоплатній основі їм подарували закордонні зооволонтери.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.